Tuusula

Telinesuunnittelu ja -logistiikka ovat toimivan työmaan avaimia. Ammattilaiset telinehuollon joka vaiheessa takaavat nopean ja vakaan pystytys- ja purkutyön.Telineemme sopivat kaikenkokoisiin kohteisiin, kaikkina vuodenaikoina. Telineemme säästävät rakentajan kustannuksia ja ehkäisevät tapaturmia. Sääsuojamme pitävät tuulen, veden ja pakkasen ulkona. Työmaalla tarkenee ja työn tuottavuus pysyy korkeana.

}

Avoinna

Maanantai - Perjantai
klo 7:00 - 16:30

Osoite

Haarakaari 44, 04360 Tuusula

Henkilökunta

Jarno Tuuri


Toimitusjohtaja, Renta Telineet
040 418 5445
jarno.tuuri@renta.fi

Hadia Nigin


Talousassistentti
040 775 5439
hadia.nigin@renta.fi

Satu Tähtinen


Talousassistentti
040 775 5936
satu.tahtinen@renta.fi

Raoul Högdal


Projektipäällikkö, PKS ja Kymenlaakso
040 026 0704
raoul.hogdal@renta.fi

Hannu Kekoniemi


Projektipäällikkö, PKS ja Häme
050 081 2427
hannu.kekoniemi@renta.fi

Kim Rajala


Varastopäällikkö
040 591 2769
kim.rajala@renta.fi

Edgar Green


Työnjohtaja
040 545 5900
edgar.green@renta.fi

Sebastian Hummarkoski


Työnjohtaja
0400 887 018
sebastian.hummarkoski@renta.fi

Jani Kinnunen


Työnjohtaja
040 771 0337
jani.kinnunen@renta.fi

Tarmo Murd


Työnjohtaja
040 515 9888
tarmo.murd@renta.fi

Veli-Matti Salminen


Työnjohtaja
040 482 0911
veli-matti.salminen@renta.fi

Niko Turunen


Työnjohtaja
040 173 6886
niko.turunen@renta.fi