Henkilöstö

Olemme sanamme mittaisia ja toimitamme oikeaan paikkaan oikeaan aikaan aina sen, minkä lupaamme. Meillä on alan parhaat ammattilaiset, jotka ovat palveluksessasi ympäri Suomea.

Myynti-Etelä

Raoul Högdal

Projektipäällikkö, PKS ja Kymenlaakso
040 026 0704
raoul.hogdal@renta.fi

Hannu Kekoniemi

Projektipäällikkö, PKS ja Häme
050 081 2427
hannu.kekoniemi@renta.fi

Edgar Green

Työnjohtaja
040 545 5900
edgar.green@renta.fi

Sebastian Hummarkoski

Työnjohtaja
0400 887 018
sebastian.hummarkoski@renta.fi

Jani Kinnunen

Työnjohtaja
040 771 0337
jani.kinnunen@renta.fi

Tarmo Murd

Työnjohtaja
040 515 9888
tarmo.murd@renta.fi

Veli-Matti Salminen

Työnjohtaja
040 482 0911
veli-matti.salminen@renta.fi

Niko Turunen

Työnjohtaja
040 173 6886
niko.turunen@renta.fi

Myynti-Keskisuomi

Kari-Pekka Liimatainen

Projektipäällikkö, Keski-Suomi
040 673 5284
kari-pekka.liimatainen@renta.fi

Myynti-Pirkanmaa

Hannu Kekoniemi

Projektipäällikkö, PKS ja Häme
050 081 2427
hannu.kekoniemi@renta.fi

Joonas Toivonen

Työnjohtaja/myynti, Tampere
040 775 4771
joonas.toivonen@renta.fi

Myynti-Länsi

Tommi Schmidt

Projektipäällikkö, Länsi-Suomi
040 013 7776
tommi.schmidt@renta.fi

Myynti-Itä

Kari-Pekka Liimatainen

Projektipäällikkö, Keski-Suomi
040 673 5284
kari-pekka.liimatainen@renta.fi

Myynti-Pohjoinen

Jarkko Ryyppö

Työnjohtaja/myynti, Pohjois-Suomi
0400 294 025
jarkko.ryyppo@renta.fi

Hallinto

Jarno Tuuri

Toimitusjohtaja, Renta Telineet
040 418 5445
jarno.tuuri@renta.fi

Hadia Nigin

Talousassistentti
040 775 5439
hadia.nigin@renta.fi

Satu Tähtinen

Talousassistentti
040 775 5936
satu.tahtinen@renta.fi

Kim Rajala

Varastopäällikkö
040 591 2769
kim.rajala@renta.fi